Jdi na obsah Jdi na menu
 


pozvánka na workshop Společný cíl prospívající žák

Workshopem, který se uskuteční 21. 2. 2019 v aule SŠ Kostka ul. Smetanova 266, Vsetín, provází PhDR. Jan Svoboda

 

 

Střídavá péče, agresivita u dětí, technologie a virtuální svět, ADHD – to jsou jen některá z témat, o kterých se často mluví v souvislosti s dnešními dětmi.

Jsou ale děti doopravdy jiné, nebo se o tomto tématu jen více mluví? Dr. Jan Svoboda je přední český psycholog s bohatou zkušeností zejména s pedagogickou psychologií a už 12 let působí na Pedagogické fakultě Ostravské univerzity, proto jsme k tomuto tématu přizvali právě jeho.

PhDr. Jan Svoboda je akreditovaným lektorem pro Českou i Slovenskou republiku, vystudo­val jednooborovou psychologii a působil jako poradenský psycholog a psychoterapeut. V současné době je zaměstnán jako vysokoškolský učitel a odborný asistent na katedře školní a pedagogické psychologie Ostravské univerzity. Kromě toho působil jako supervizor dobrovolnických programů Hestia Praha a azylových domů (např. v Jihlavě). Během mnoha­leté pedagogické i poradenské praxe publikoval více než 100 časopiseckých článků, např.
v časopisech „Ty a Já“, „Konfrontace“, „Psychologie dnes“, „Prevence“. Napsal skripta Meto­dy práce s mládeží, „Učitelština“ – dialogová forma vedení sexuální výchovy v ZŠ, Praxe učitelů v prevenci sociálně patologických jevů, Dialogová forma výuky v základní škole, aj. Své zkušenosti zúročil také v publikacích: Co mám dělat když (Mladá fronta 1995), Sebe­poznávání krokem a chůzí (Votobia 2000) a v knize příběhů Modelkou v padesáti (Portál 2005).

Zajímá Vás toto téma? Máte ve škole své děti? Pracujete s dětmi? Chcete se dozvědět, proč se někdy nedaří dětem i nám dospělým?

Udělejte si čas a přijďte mezi nás!

 

Za realizační tým MAP II srdečně zve a těší se na diskusi s Vámi

Ing. Jana Janovská
hlavní věcný manažer projektu