Jdi na obsah Jdi na menu
 


Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

školka

(A.J., 9. 9. 2014 18:29)

Dobrý den,prosím vás,může se tato školka a především její vedení už konečně přizpůsobit této době ?Máte njlukrativnější prostory,tak proč neudělat tuto školku nejlepší na Vsetíně,či v okrese?? Webové stránky jsou smutné,ani si nepřipadám na stránkách školky!Fotky vidíme převážně ze třídy medvídků,některé paní učitelky nečtou dětem pohádky,ale pouští z magnetofonu. Děti nemají žádné přednášky,exkurze,besídky,olympiády,plán akcí,třeba angličtinu... atd. atd. Promiňte,ale je rok 2014!

Re: školka

(H.Srbová-učitelka medvídků,tvůrce stránek, 12. 9. 2014 8:27)

Nechci obhajovat práci učitelek, chci jen pár věcí vysvětlit. Hodnotit počet akcí 9.září mi připadá trochu předčasné. Během roku je akcí dost, od plavání, keramiky, divadel, výstav, spolupráce s hvězdárnou, knihovnou, charitou, akce města, společné akce s rodiči-drakiáda, vánoční jarmark, velikonoční tvoření, opékání špekáčků u příležitosti Dne matek, Vítání občánků...Plán akcí je v každé třídě k nahlédnutí.
Z 25 předškolních dětí jedné třídy minimálně 15 bude navštěvovat logopedii, takže hromadná vyuka angličtiny se mi nezdá moc vhodná.
Prostory jsou sice lukrativní, ale uspořádání mísfností nytypických pro MŠ klade daleko větší nároky na organizační schopnosti učitelek, než v klasické MŠ.
Webové stránky jsou určeny pro dospělé, takže nějaké "čančání"jsem nepovažovala za nutné. Fotky vkládám podle toho, jak mi je p.uč. z jednotlivých tříd předají. Vytvořila jsem je a vedu zcela bez nároku na plat. Profesionální asi nejsou, ale pro rodiče a jejich informovanost podle jejich reakcí postačují.

Odpověď na komentář

(Vlasta Čížová, 12. 9. 2014 8:25)

Dobrý den, chtěla bych se vyjádřit ke komentáři autora A.J. ze dne 9.9.2014.
Nezlobte se, ale nesdílíme Váš názor, že se naše MŠ nepřizpůsobuje dnešní době a požadavkům RVP. Pro děti je připravován program a režim dne, tak aby vyhovoval jejich potřebám a jejich věku, hlavně chceme docílit, aby děti byly spokojené a rády do MŠ chodily, což je pro nás prvořadé.
Nemyslíme si, že akce a aktivity pořádané pro děti jsou nedostačující. Pro děti pořádáme spoustu akcí a aktivit, což mohou rodiče docházejících dětí potvrdit.
Pohádky před odpočinkem se přizpůsobují programu a prostorovým podmínkám. člověk, který se nepohybuje v MŠ celodenně, nemůže objektivně posoudit, jak paní učitelky plánují činnosti pro děti. Záleží také na zájmu dětí v jednotlivých třídách.
Velmi nás mrzí, že autor komentáře připomínky neřešil osobně. Myslíme si, že jsme nakloněni jakémukoliv dialogu. Vzhledem k tomu, že kapacita 125 dětí je stále naplněna, nemyslíme si, že by naše práce nebyla odpovídající potřebám dětí a době.
Zároveň bychom rádi poděkovali všem příspěvkům, které nás podpořily a kladně ohodnotily naši každodenní práci.
Za kolektiv MŠ Vsetín, Kobzáňova 1537 Vlasta Čížová, ředitelka školy

Spokojenost

(L.K., 11. 9. 2014 19:20)

Dobrý den,
Tuto školku mohu jen doporučit. Můj syn je velice spokojený a vždy se do školky těší. Každý den se svého syna ptám jak se měl ve školce. A musím podotknout, že NENÍ PRAVDA, že se dětem nečtou pohádky. Pohádky, které jim vypráví nebo čtou paní učitelky mi vždy doma převypráví. Také jsem spokojená, jaké akce má vaše školka. každým rokem je tu pro nás rodiče i děti připravené různé tvoření, krásné výrobky dětí i paní učitelek na vánočním jarmarku, vystoupení ke Dni maminek, apod.. Chtěla bych především poděkovat paní učitelkám a celému personálu za velmi pěkný přístup k dětem, ale i k nám, jako rodičům.

Pro pana/ paní A.J.

(N.S., 11. 9. 2014 5:45)

Ač se velmi nerada zapojuji do podobných diskuzí.... Právě , že je rok 2014...
1) Nezlobte se, ale v době, kdy je plno úchylů, obchodníku s dětmi, únosců s dětmi atd. nepotřebuji ať mé dítě je VYSTAVOVÁNO NA VEŘEJNÉM WEBU - bohatě mi stačí, že ilustrativně vím, co děti dělají....
2) Prosím, uvědomte si kolik školce platíte... (!) Pokud máte větši nároky angličtina atd. zaplaťte si soukromou školku a pokud si připlatíte, tak se Vaše dítě naučí hrát třeba i golf.... Uvědomte si,že za ty směšné peníze co se dávají školce dělají pro ně maximum. Podle mě je zbytečné útočit na vedení STÁTNÍ školky - pokud se Vám to nelíbí, tak si napište na MINISTERSTVO ŠKOLSTVÍ....
3) Taky si myslím, že za peníze které si berou tvůrci web stránek může školka nakoupit raději pomůcky pro děti.... TO JE MŮJ NÁZOR... Přeji Všem pěkný den...

Dobrý start

(Z.Ch., 10. 9. 2014 23:27)

Jsme sice na začátku naší cesty, ale pár dní ve školce ve mně zanechalo pocit jistoty, že můj syn je v dobrých rukou. Z přístupu vedení i samotných paní učitelek cítím pochopení, lidskost, snahu.
Děkuji :-) a krásný den.

Poděkování

(Schneiderovi, 10. 9. 2014 20:44)

Vážená paní ředitelko,
naše dcera navštěvuje školku již třetím rokem. Za nás - maximální spokojenost a rozhodně bychom neměnili. Na hodnocení letošního roku je ještě brzy, ale věřím, že budeme opět spokojeni. Za loňský rok ve třídě Myšiček - VELKÉ poděkovaní paní učitelkám, Natálka se vždycky těšila do školky a není tomu jinak ani v nové třídě Zajíčků. Ještě jednou moc děkujeme za to, s jakou láskou se o děti staráte.

P.S. Navíc si myslím, že kvalita školky se nehodnotí podle webových stránek :-D

Bezchybné jednání

(E.K., 10. 9. 2014 20:04)

Dobrý večer,ráda bych tímto poděkovala paní ředitelce za úžasné jednání. Díky dovolené paní doktorky jsme nestíhali plnit termíny odevzdání přihlášek a i přes různé patálie nám vždy vyšla vstříc,vše bylo vždy nachystáno včas a perfektně. Náš malý byl ze školky nadšený i když jsme potom kvůli změně adresy zvolili školku v místě bydliště, musím říct,že za mne tato školka jednoznačně ANO s velkým A :-) Děkujeme moc za ochotu,všem vřele doporučím.

Poděkování

(Langovi, 10. 9. 2014 19:39)

Vážená paní ředitelko,

chtěli bychom Vám touto cestou poděkovat za to, že naše dcera našla ve vaší školce perfektní zázemí, kamarády a paní učitelky se kterými je moc spokojená a to jak v loňském, tak i letošním roce. Nás jako rodiče hřeje dobrý pocit, že je o naši dceru perfektně postaráno. Děkujeme všem učitelkám za přívětivý a chápající přístup a milý vztah k dceři, čímž docílily toho, že se naše dítě po jednom týdnu pravidelné docházky do školky těší, ač se to u ní zdálo zpočátku jako nemožné.

Děkujeme Langovi

 

 
Archiv

Kalendář
<< červenec / 2020 >>